Press "Enter" to skip to content

Kombajn kosmetyczny

Kombajn kosmetyczny jest urządzeniem wielofunkcyjnym, bez którego nie wyobrażają sobie  działania salony kosmetyczne oraz gabinety medycyny estetycznej. Kombajn kosmetyczny sprawdzi się przy wykonaniu takich zabiegów jak: mikrodermabrazja, ultradźwięki, peeling kawitacyjny, oczyszczanie porów oraz aromaterapia. Użycie kombajnu kosmetycznego jest szybkie, trwałe i jest to jedno urządzenie a nie kilka.

Kombajn kosmetyczny wskazania

Zabieg  z wykorzystaniem kombajnu kosmetycznego sprawdzi się przy problemach z:

– utrata jędrności skóry,

– odzyskaniem młodego wyglądu,

– wygładzeniem zmarszczek,

– redukcja tkanki tłuszczowej,

– redukcją cellulitu,

– wymodelowaniu sylwetki,

– przywróceniu jędrności skóry,

– dotlenieniem i odżywieniem skóry,

– bliznami,

– przebarwieniami,

– łojotokiem,

– rozstępami,

Kombajn kosmetyczny przeciwwskazania

Przed przystąpieniem do zabiegów wykonywanych za pomocą kombajnu kosmetycznego należy udać się do lekarza na konsultację medyczną. Jednak istnieje szereg przeciwwskazań, które eliminują możliwość wykonanie jakiegokolwiek zabiegu. Do tych przeciwwskazań należą:

– ciąża,

– karmienie piersią,

– wysypki niewiadomego pochodzenia,

– stany zapalne skóry,

– choroby skórne,

– łuszczyca,

– trądzik różowaty,

– opryszczka,

– przerwanie ciągłości skóry,

– nowotwory,

– wszczepiony rozrusznik serca,

– implanty,

– choroby serca.

Kombajn kosmetyczny jak wybrać ?

Wybór odpowiedniego kombajnu kosmetycznego wcale nie jest taki łatwy, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele typów tego urządzenia, jak również wielu producentów prześcigających się w coraz to nowszych modelach, które posiadają jeszcze więcej funkcji. Przed przystąpieniem do zakupu warto przemyśleć kilka kluczowych spraw:

miejsce, czy kupując duży wielofunkcyjny sprzęt mamy na tyle miejsca że będziemy mogli go bez problemu zmieścić,

funkcjonalność, czyli kombajn powinien posiadać więcej funkcji tak żeby przy pomocy jednego urządzenia można było wykonać wiele zabiegów,

– warto zwrócić uwagę na jego jakość, ponieważ nie zawsze jakość idzie w parze z ceną, najlepszym rozwiązaniem jest poczytanie opinii na różnych forach, zapytanie producenta o gwarancję na sprzęt, pamiętajmy o jednym czasami lepiej wybrać się kombajn z mniejszą ilością funkcji ale o lepszej jakości i cenie, niż wziąć ten najdroższy, który nie będzie spełniał oczekiwań klientów,

– kolejna ważną sprawa jest właśnie cena, która różni się w zależności od producenta oraz od jakości i wielofunkcyjności proponowanych urządzeń, za najprostszy kombajn zapłacimy kilkaset złotych, za te bardziej rozbudowane, które posiadają wiele funkcji trzeba będzie dać ponad dwadzieścia pięć tysięcy, a czasem nawet i dużo więcej, dlatego warto przemyśleć do czego potrzebować będziemy tego sprzętu i nie pchać się w niepotrzebne koszty,

producent urządzenia, najlepszym rozwiązaniem jest wybór polecanych i uznanych marek, niestety związane jest to również z wyższą ceną, ale czasami warto zapłacić więcej za lepszy sprzęt, z długoletnią gwarancja satysfakcji,

– ostatnią kwestią na którą warto zwrócić uwagę jest certyfikat jaki posiada dany sprzęt, warto zwrócić uwagę na certyfikat bezpieczeństwa, który jest niezbędny przy zakupie takiego sprzętu, a także który daje gwarancję bezpieczeństwa i higieny w trakcie pracy oraz po jej zakończeniu.

Warto zwrócić uwagę na te kilka kwestii ponieważ mogą okazać się bardzo pomocne przed dokonaniem zakupu kombajnu kosmetycznego.

Kombajn kosmetyczny urządzenia

Do najczęściej stosowanych kombajnów kosmetycznych w salonach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny estetycznej należą:

Kombajn Kosmetyczny MIMARI Premium 9w1,

– Kombajn Kosmetyczny II Generacji Teyda 9w1 By,

– Kombajn 10w1 MIMARI Premium II Generation,

– Kombajn kosmetyczny 2 w 1 Fale radiowe, Liposukcja UD+ Infrared,

– Kombajn kosmetyczny 3 w 1,

– Kombajn kosmetyczny 5 funkcji,

– Kombajn kosmetyczny 6 funkcji BR-1898,

– Kombajn kosmetyczny 8 funkcji BR-1898A,

– Kombajn kosmetyczny 9w1 BR-9900E,

– Kombajn Kosmetyczny Basic Silver 7 w 1.

Źródło: http://medikapoland.pl/pl/3-aparatura-medika

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *