Press "Enter" to skip to content

Recepta elektroniczna, online i konsultacje medyczne przez Internet

Sprawy medyczne to istotny aspekt życia człowieka. Teraz istnieje możliwość załatwienia niemalże ich wszystkich za pomocą Internetu, bez wychodzenia z domu czy rezygnowania z osobistych planów. Taka forma dbania o swoje zdrowie brzmi kusząco nieprawdaż? Oto jak działają poszczególne zagadnienia związane z tym co dla pacjenta najważniejsze- ze zdrowiem!

Możemy zamówić receptę online przez Internet, elektroniczną receptę a także umówić się na konsultację medyczną.

Jak działa elektroniczna recepta?

Należy zalogować się na swoje Internetowe Konto Pacjenta. Wybrać zakładkę „Recepty”, a następnie „Zamówione recepty”. O etapie spełnienia prośby o e-receptę, poinformuje pacjenta kolor kropki przy zgłoszeniu: zielona, czyli „Zaakceptowane”, Twoja e-recepta 24h online została wystawiona. To nic trudnego! Parę kliknięć i nasza prośba zostaje spełniona bez wychodzenia z domu!

Recepta online przez Internet to elektroniczny dokument, który zastępuje tradycyjną, papierową receptę. Można ją zrealizować na podstawie kodu składającego się z czterech cyfr, który otrzymasz e-mailem lub SMS-em, w zależności od tego, jak skonfigurujesz swoje Konto Pacjenta. Istnieje również możliwość wydrukowania wystawionej recepty.

Konsultacja medyczna online na e-lekarz24h.pl również nie jest skomplikowana. To prosta procedura gwarantująca szybkie i bezproblemowe umówienie się do wybranego lekarza w dogodnym dla pacjenta terminie. Co należy zrobić by umówić się na wybraną konsultację? Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej, wybrać przy tym lekarza i dogodny termin. Konsultacja medyczna online na portalu e-lekarz24h.pl gwarantuje pacjentowi doświadczoną kadrę najlepszych lekarzy specjalistów na rynku, szybką realizację usługi- czas poświęcony na elektroniczną konsultację wynosi z reguły 10 minut. Niewiele prawda?

Dodatkowo można otrzymać elektroniczną receptę w zaledwie kilka minut i to bez wychodzenia za domu! Strona gwarantuje profesjonalizm świadczonych usług, a także jest objęta ubezpieczeniem OC. Co również istotne umawiając się na konsultację medyczną online oferowana zostaje pacjentowi pełna dostępność komunikacji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zainteresowany nie musi oczekiwać w długich kolejkach, wszystko jest w stanie załatwić od ręki za pośrednictwem strony internetowej. Jak więc widać, spektrum świadczonych przez Internet usług medycznych jest naprawdę bogate. Ułatwia ono życie codzienne pacjentów i gwarantuje bezpieczne, szybkie oraz wygodne realizowanie interesujących nas zleceń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *